טלוויזיה במעגל סגור

חן התראה ותקשורת מתקינה ונותנת שירות למערכות מתוצרת החברות המובילות, במגוון מערכות טלוויזיה במעגל סגור לצפייה ולהקלטה, כולל מערכות המאפשרות העברת תמונה דרך רשת האינטרנט

סוגי מערכות

מקליט וידאו דיגיטלי (DVR)

מצלמות אבטחה

מקליט וידאו דיגיטלי (DVR)

מקליט וידאו דיגיטלי (DVR) היא מערכת הקלטה עצמאית מתקדמת.

Stand Alone DVR

Stand Alone DVR

מערכת מתקדמת בעלת כונן פנימי שתפקידה להמיר את התמונה המגיעה ממצלמות האבטחה לקובץ מחשב דיגיטלי. המערכת כוללת מערכת הפעלה משלה המאפשרת שליטה ובקרה בקיטעי הוידאו.

DVR מבוסס IP

DVR מבוסס IP

מערכת מתקדמת המאפשרת קבלת שידורי וידאו ממצלמות IP ושידורם על תוכנת קלייט המאפשרים צפיה מרחוק וגישה מלאה להקלטות.

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה הינן הפיתרון המושלם להגנה על העסק או הבית מפני פריצות, חבלות, או כל פגע אחר. בחירת מצלמה והתקנתה דורשים ידע וניסיון רב, חן התראה ותקשורת בעלת מוניטין רב בתחום זה.

מצלמות להתקנה חיצונית/פנימית

מצלמות להתקנה חיצונית/פנימית

קיימות מגוון מצלמות רבות להתקנה חיצונית או פנימית, שניתן להתאים לכל מטרה, עם או בלי יכולת אינפרה אדום (לראיה בתנאי חושך מוחלט).

מצלמות לצפיה בתנאים קשים

מצלמות לצפיה בתנאים קשים

מצלמות אינפרה אדום מותאמות במיוחד לצילום בתנאי חושך מוחלט או תנאי צילום קשים.מצלמות אלו אטומות לחדירת גשם ואבק ומפגעים אחרים. אנו ממליצים להתיעץ לפני בחירת המצלמה על מנת להתאים את המצלמה הנכונה לסביבה.

מצלמות לזיהוי מספר רכב

מצלמות לזיהוי מספר רכב

מצלמות אלו מיועדות לעבודה עם תוכנות LPR לצילום וזיהוי מספרי רכב, המצלמה אטומה לחדירת גשם, אבק ומפגעים אחרים ומסוגלת לעמוד תנאי צילום קשים של שמש חזקה, אור חלש, צל וכאשר פנסי הרכב כבויים/דלוקים.

מצלמות I.P

מצלמות I.P

מצלמות אלו לא זקוקות למחשב על מנת לשדר תמונה לרשת משמשות לרוב לחברות ואירגונים גדולים שיש להם צורך בשידור והקלטה רציפה. השידור המתקבל הינו שידור איכותי ביותר כיוון שהשידור הינו שידור דיגיטלי.