מערוכת כריזה

חן התראה ותקשורת מתקינה ונותנת שירות למערכות הגברה מתוצרת חברת Copa המובילה בתחום. מערכות כריזה הכוללת מערכות הגברה שונות, רמקולים ומערכות אינטרקום.

מערוכת כריזה

סוגי מערכות

מערכות הגברה

רמקולים

מערכות אינטקום

מערכות הגברה

חן התראה ותקשורת מתקינה ונותנת שירות למערכות הגברה מתוצרת Copa, ובהספקים בהתאם לצורכי הלקוח.

מגברים ובידוריות

מגברים ובידוריות

קימיים מגוון רחב של סוגי מגברים ובידוריות, שכל אחת מהן נועדה להתאים עצמה לעוצמות שונות בהתאם לסוגי הרמקולים. חברתCopa מחזיקה בפתרונות אלו, ואנו , חן התראה ותקשורת, נדע להתאים את לך בדיוק את המגברים/בידוריות שאותם אתה צריך.

מיקסרים ובוררים

מיקסרים ובוררים

תפקידו של המיקסר הוא ריכוז כל ערוציי הסאונד ובקרה ושליטה עליהם. מיקסר הינו המרכיב החשוב ביותר במערכת ההגברה, ולכן דרוש ידע וניסיון על מנת לבחור אותו.

רמקולים

הרמקולים הינם בעלי תפקיד חשוב במערכת הכריזה,שכן תפקידם הוא המרת אותות חשמליים לצלילים אותם ניתן לשמוע. קיימים סוגים שונים של רמקולים תוצרת חברת Copa, ואנו נשמח לתת לכם יעוץ ומענה בבחירת המוצר הנכון עבורכם.

רמקולים אקיטיבים ופאסיבים

רמקולים אקיטיבים ופאסיבים

הרמקול הינו חלק חשוב במערכת, ותפקידו המרת אותות חשמליים לצלילים. קיימים 2 סוגים של רמקולים, אקטיבי ופאסיבי. האקטיבי הינו רמקול המכיל בתוכו מגבר חשמלי המספק לו חשמל ומיני מיקסר סאונד.
הרמקול הפאסיבי אינו מכיל מגבר חשמלי ולכן יש לחבר אליו מגבר חיצוני.

רמקולים למוסיקה וכריזה

רמקולים למוסיקה וכריזה

רמקולים אלו יכולים "להקפיץ" את רמת השירות והאווריה בעסק. מערכות אלו הם כמעט בגדר חובה בעסקים נותני שירות העובדים עם הקהל הרחב.
בין אם העסק קטן או גדול,מקום פתוח או סגור, שקט או רועש, ניתן להתקין מערכות הגברה שונות שיתאימו עצמם לגודל העסק בעוצמה שהם מספקים.

מערכות אינטקום

חברת חן התראה ותקשורת מציעה מגוון רחב של מערכות אינטרקום איכותיות, תוצרת חברת Commax, לבית ולמשרד, המשמשות כבקרת כניסה.

אינטרקום אודיו

>אינטרקום אודיו

מערכת אינטרקום מבוססת אודיו בלבד, בעלת מספר ערוצים.מערכות אלו בעלות צליל נקי וברור ועמידות בתנאי מזג אוויר (כולל הגנה ממים) ומהווים פיתרון אידיאלי לתיקשורת במעגל סגור.
כמו כן כל המוצרים הינם של חברת Commax המובילה בתחום.

אינטרקום וידאו

וידאו אינטרקום

מערכת אינטרקום מבוססת וידאו ואודיו הינה מערכת אינטרקום מתקדמת שעושה שימוש במצלמה אינפרה אדום ומאפשרת העברת וידאו ואודיו לצד השני לצורך זיהוי. מערכות אלו בעלות צליל נקי וברור ועמידות בתנאי מזג אוויר (כולל הגנה ממים) ומהווים פיתרון אידיאלי לתיקשורת במעגל סגור.
כמו כן כל המוצרים הינם של חברת Commax המובילה בתחום.