מרכזיות טלפון

חן התראה ותקשורת מתקינה ונותנת שירות למרכזיות טלפון מתוצרת חברת Panasonic המובילה בתחום. מרכזיות טלפון לעסקים כוללות נתב שיחות, תיבת הודעות קוליות, משיבון, שיחה מזוהה, שירות עקוב אחרי, שיחות ועידה וכו.

מרכזיות טלפון

סוגי מערכות

אנלוגיות / היברידיות

מרכזיות טלפון IP

מרכזיות טלפון אנלוגיות / היברידיות

מרכזיות היברידיות ואנלוגיות הינם המרכזיות הותיקות בשוק שנותנות את התפוקה ואת המענה לצורכי התקשורת הפנים . כמו כל דבר בעל ותק, מרכזיות אלו בעלות אמינות גבוהה מאוד. חברת חן התראה ותקשורת, בעלת ניסיון מוכח של שנים עם המרכזיות של Panasonic, תדע להתאים את המערכת בדיוק לצרכים שלך ושל העסק שלך.

מרכזיות אנלוגיות

מרכזיות אנלוגיות

המרכזיה הותיקה בשוק, בעלת תכונות טלפוניה מתקדמות וחיבורים לטלפונים אנלוגיים ולקווי חוץ. יתרונה הבולט הוא אמינות ומחיריה הזולים יחסית לאחרות.

מרכזיות היברידיות

מרכזיות היברידיות

מרכזיות אלו,כמו המרכזיות ההיברידיות, הינם מרכזיות ותיקות בשוק, אך יתרונם הבולט הוא חיבור כרטיס נוסף, כרטיס IP המשמש חיבור המרכיזה לרשת IP. מערכות אלו מאפשרות לאירגונים שכבר קיימת בהן מרכזיה אנלוגית לשדרג אותה על ידי הוספת כרטיס IP. גם כאן נכנס יתרונה הבולט של חברת Panasonic כחברה ותיקה בתחום.

מרכזיות טלפון IP

מרכזית Ip הינה מרכזיה אשר מחוברת לטלפונים ולמרכזיות אחרות בעזרת חיבורי Voip (העברת קול ווידאו על גבי רשת האינטרנט).
בעוד אנו עומדים במרכזה של המהפכה הדיגיטלית הולך וגובר השימוש במרכזיה זו. חברת Panasonic הינה המובילה בתחום, ומציעה מגוון מרכזיות ip שונות כדי להתאים בדיוק לצרכים של העסק שלך. לחברת , לחן התראה ותקשורת ניסיון של שנים עם המערכות המתקדמות של Panasonic , ובעזרת הידע שלנו והטכנולוגיה של Panasonic , נוכל להתאים לעסק שלך בדיוק את המרכזיה המתאימה.

מרכזיות Panasonic Ip

מרכזיות Panasonic Ip

לרכישת מרכזיות Panasonic יתרונות רבים - ספק מהמובילים בעולם, בעל טכנולוגיה מתקדמת.
- יכולת "דיבור" בין המערכות השונות של Panasonic .
- שירות מקיף לכל תקלה, מאות מוקדי תמיכה שפזורים בכל העולם.
- קיצור זמני המתנה.
- אפשרות לשימוש בטלפון סלולרי כשלוחה של המרכזיה.
- אמינות של ספק מבין המובילים בעולם.
- Panasonic מפעילה מספר רב של שירותי נילווים למרכזיות : מערכות Call - Center, DISA, מערכת CTIN, ועוד מגוון רחב של תוכנות שפותחו במיוחד עבור המרכזיות של Panasonic.